Зустріч із Тетяною Винник

2013-11-09

Зустріч у бібліотеці із ніжинсською письменницею Т. Винник зустріч

У читальному залі Корюківської районної бібліотеки 9 листопада відбулася зустріч із поетесою Тетяною Винник. Пані Тетяна розповіла про роботу на посаді редактора дитячого журналу "Крилаті" та розказала про свої творчі здобутки й плани своєї майже двадцятирічної письменницької діяльності.

Презентація книги не буває без авторського читання. Зала завмерла, вслухаючись у кожне слово поетеси Тетяни Винник. Усі, хто бажав, отримали на згадку з автографом "Самоспалення дерева". Дана книга вийшла за рахунок президентського гранда у 2008 році. У своїй передмові до поетичної збірки Василь Герасим'юк пише: "Авторка – Тетяна Винник – поетка з тонким відчуттям того, що відбувається з нею і навколо неї, що відбувається сьогодні з нами всіма. Додам – із тонким передчуттям, що не дивно і водночас дивно для представниці покоління двадцятилітніх…" І з цим твердженням можна погодитися на сто відсотків. Додам до цих слів: збірка вийшла п'ять років тому, та поезія Тані Винник не втратила актуальності й донині.

А ще Тетяна Винник з великим зацікавленням слухала оповідь корюківчан про Корюківську трагедію березня 1943 року. Білоруська Хатинь не йде у порівняння із армагедоном, хоча там теж під час нацистської окупації загинули люди і це теж величезна трагедія, котрий мав місце у поліському містечку. Тетяну подивувало те, що трагедія досить довго замовчувалася на всесоюзному рівні в часи СРСР. Вона сказала, що її донецькі друзі з facebook попросили щоб під час відвідин Корюківки вона дізналася більше про цю трагедію світового масштабу. На думку багатьох дослідників цієї історичної події, партизанське з'єднання Олексія Федорова опосередковано винне в загибелі семи тисяч мирних мешканців. Не прийшли на допомогу жителям Корюківки. Місто ж на відміну від білоруської Хатині відродилося з попелу. От тільки пошанування загиблих протягом майже сімдесяти років не відбувалося як в Білорусії на державному рівні. І тільки тепер буде збудований меморіальний комплекс. Бібліотека поетесі на згадку про перебування в Корюківці подарувала буклети про трагедію.

Захід завершився з побажанням зустрітися знову.

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається вам наш сайт

Календар

Попередня Березень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031